İletişim

Hizmetlerimiz

Uçak bileti, otel rezervasyonu,  paket tur, araç kiralama, transfer hizmetleri ve diğer turistik ürünlerin satışı öncesi ve sonrası müşteri destek hizmetini sağlıyoruz.Profesyonel Ekip

Konusunda uzman dinamik çalışan kadrosu

Hizmet Merkezi

7/24
ulaşılabilirlik

Çok Dilli Kadro

TR, EN ve DE dillerinde tam yeterlilik

BT Sistemi

Tam donanımlı teknik altyapı

Çözüm Merkezi

Gereksinime yönelik hızlı & güvenilir destek hizmeti

Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Uzmanlık alanımız olan uçak bileti satışı öncesi ve sonrasındaki her türlü işlemleriniz için destek hizmeti sağlıyoruz.

Müşteri destek hizmetini arka planda işleyen yirminin üzerindeki GDS, NDC ve havayolu direkt biletleme sistemlerine hakim olan biletleme uzmanlarımız aracılığıyla en etkin, hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Turistik paket tur ve otel rezervasyonu hizmeti satışının öncesi ve sonrası ile ilgili her türlü işlemler konusunda destek hizmetini 7/24 airtuerk Service Center’dan sağlamaktayız.
airtuerk Mietwagen hem Türkiye'de hem de pek çok önde gelen Avrupa ülkesinde sorunsuz ve bol seçenekli araç kiralama hizmetidir. Transfair,başta tatil beldeleri olmak üzere hem tüm havalimanlarında hem de kapıdan kapıya VIP, özel ve shuttle transferler sunmaktadır. Biz airtuerk Service Center olarak tüm iş ortaklarımız için hem araç kiralama hem de transfer hizmetlerinin 7/24 müşteri destek hizmetini sağlıyoruz.Yolcularımızın seyahatlerini konforlu kılan Lounge ve çok uygun fiyatla Almanya'daki tüm havalimanları için sunmuş olduğumuz tren bileti Rail & Fly gibi birçok servisimizin müşteri destek hizmetini sağlıyoruz.

Hizmet Modelimiz

Profesyonel Çözüm Merkezi

Sen de airtuerk ailesine katıl. Uzman ekibimizin bir parçası ol!

İletişim

Neden airtuerk?

İletişim verimliliğini göz önünde bulundurarak en uygun destek ve çözümleri hızlı bir şekilde müşterilerimize sunmayı amaç edindik. Geleneksel çağrı merkezlerinin ötesinde süreç yönetimlerinin tamamını üstelenerek Avrupa standartlarında profesyonel bir çözüm merkezi niteliğinde satış öncesi ve sonrası destek hizmeti vermekteyiz. Gelin ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri birlikte belirleyelim. Service Center anlayışını ortaklaşa şekillendirelim.

2024 © airtuerk Service Center.Tüm hakları Saklıdır.